Techniek > GPS navigatie
Zümo en herberekenen: Wat een ellende
RuuJan:
Op het NTT heb ik gemerkt dat het rijden van offroadritten een probleem blijft met de Zümo. Voor mezelf had ik een perfecte route geprogrammeerd mbv MapSource. Zonder herberekenen kreeg ik prcies de bedoelde route in mijn scherm te zien. Maar dat werkt blijkbaar alleen voor dezelfde kaartversie als die ik heb. Ik heb ook nog geprobeerd om de route vanaf SD-kaart bij iemand anders te laden. Gevolg: volkomen verknipte route die nergens meer over de oorspronkelijke onverharde paden ging.
Zelf ben ik een paarkeer verkeerd gereden omdat de Zümo de eigenschap heeft om routepunten te markeren met een vlaggetje. Dat is op zich niet erg, want normaal zet je die nooit op een kruising of afslag, maar met een directe route dus juist wel. Daardoor kon ik vaak de afslag net niet goed zien en reed ik ervoorbij of nam er een te vroeg.
Daarom denk ik dat we er slim aan doen om ook voor de Zümo maar over te stappen op de Herman-methode. Ik ga in ieder geval verder geen pogingen meer doen om nog echte routes te maken voor de Zümo.
mikkola:
Bij vertrek/start de kaarten uitschakelen en dan alleen de stippen volgen. ::)
Dit lukt zelfs met een bejaarde GPS V.
RuuJan:
--- Citaat van: mikkola op 15 juni 2009, 20:02 ---Bij vertrek/start de kaarten uitschakelen en dan alleen de stippen volgen. ::)
Dit lukt zelfs met een bejaarde GPS V.
--- Einde van citaat ---
En met de Zümo dus niet. Dat heet vooruitgang >:( >:(
mikkola:
Lijkt mij onwaarschijnlijk dat het niet kan met een Zumo.
RuuJan:
Mij ook. En toch is het zo.
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
Naar de volledige versie