Ha Danny,
Je hebt het mooi gemaakt, met verschillende bmp icoontjes.
Echter dit wordt erg bewerkelijk, zeker als er nog meer dubbele
punten in een route voor komen.
Echter het kan zonder verschillende bmp icoontjes, dat was mijn
bedoeling.
Gps babel doet gewoon zijn ding, en bij de dubbele punten
verschuif je enkele icoontjes, en mogelijk voeg je er nog een enkele
handmatig aan toe, meer niet !
Je volgt simpel een bolletjes lijn, die komende vanuit een richting
bij het dubbelpunt links langs de weg gaat lopen tot voorbij het punt.
Op een gegeven moment ga je via een bolletjes lijn weer richting dat punt,
de 2e maal dus, nu verschuif je die lijn naar rechts en houd de bolletjes rechts tot voorbij het punt. Makkelijker lijkt me en minder gedoe, met nog meer
POI files en bmp files !!
Groet,
Herman
EDIT 1:
Hoe red ik me hier uit !
Theorie en praktijk, kennen we, zou kunnen.....
Danny's oplossing is duidelijker,en is nog waar ook
nah, gewoon de waarheid maar dan
Mijn idee gaat niet werken, oorzaak: verschil van kaart materiaal
tussen garmin en tomtom, alweer dat klote duiveltje grrr
Groet,
Herman