Volgens mij is het een wat ongewone notatie dus ben ik maar eens gaan gogellen.
Lengtegraad of Longitude
De lengtegraad is de hoek tussen het meridiaanvlak van Greenwich en het meridiaanvlak van het meetpunt. Het is samen met de breedtegraad een geografische positieaanduiding in bolcoördinaten. Voor de coördinaten op aarde varieert de lengtegraad van 0° tot 180°, met de toevoeging O.L. (oosterlengte, ten oosten van de nulmeridiaan, op het oostelijk halfrond) of W.L. (westerlengte, ten westen van de nulmeridiaan, op het westelijk halfrond).
Wanneer een teken wordt toegekend, wordt oosterlengte als een positieve waarde en westerlengte als een negatieve waarde weergegeven.bron:
http://www.gpswalking.nl/webpagina.php?wt_id=58Ik denk dat de TT moeite heeft met sommige notaties dus probeer ze via google maps om te zetten naar de standaard notatie.
Kun je geen POI's maken en die laden naar de TT? Is ook ff studeren maar wanneer ze er in staan en je kan ze thuis op het apparaat tevoorschijn toveren ben je d'r ook.
Normale Notaties:
Weergave van ooster-westerlengte (longitude/latitude)
Om het nog wat moeilijker te maken kunnen de coordinaten op verschillende manieren worden weergegeven.
hddd.ddddd (N51.37323 E5.58891). Deze notatie wordt b.v. door Garmin GPS default gebruikt en wordt ook gebruikt in het GPX formaat.
hddd°mm.mmm (N51 22.394 E5 35.334).
hddd°mm'ss.s (N51 22 23.6 E5 35 20.1). Deze notatie wordt gebruikt door Google Earth/Maps.
Google Maps kan bovenstaande 3 notaties zonder problemen inlezen. Via een GPS of Mapsource/Basecamp is het eenvoudig om de coordinaten om te rekenen naar een andere notatie. Wilt u dit met de hand doen dan moet u de Haversin-formule gebruiken. Deze is complex en leggen we hier niet verder uit.